Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Endüstriyel Zemin Kaplama

1995 yılında yapı ve dekorasyon alanında başlayan faaliyetimiz, sürekli ve dengeli bir büyümeyle gelişmiş ve 2015’te revizyon geçirerek yeniden yapılanma sürecine girmiştir. Firmamız İnşaat-Mimarlık, Metal Grubu ve Endüstriyel Zemin Kaplama alanlarının da bünyesine katılmasıyla BİRFORM AŞ. adı altında sektöre akılcı ve yenilikçi hizmetler sunmaya devam etmektedir. 
Endüstriyel Zemin Çözümleri, Zemin Çatlak ve bakımları konusunda hızlı ve etkin çözümlerimizle tüm Türkiye çapında hizmet üretmekteyiz. Yürüyen iş bandını aksatmadan işletmelerin non-stop çalışmalarını sürdürmelerini sağlıyoruz. 
Teknik ekibimizle projelendirilen kaba ve ince yapı imalatları, tadilat ve yenileme uygulamaları ile yapı-dekorasyon projelerine yön verilmekte; bunun yansıra mimarlık, inşaat (konut, iş yeri, sanayi) ve endüstriyel zemin kaplama uygulamaları anahtar teslimi olarak gerçekleştirilmektedir.

MİSYON

Müşterilerimizin beklentilerini güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle beraber istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak, sektöründe aranılan bir isim olmak. Müşteri odaklı çalışma stratejimiz, rekabetçi ve artarak büyüme potansiyelimiz ile yaptığımız tüm iş ve projelerimizi yüksek kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirmeyi esas alarak en mükemmel sonuca ulaşmak ve ulaştırmak.

VİZYON

Kaliteli ve güvenilir sonuçlar üreterek müşterilerimizin ilk tercihi olmak. En başta müşteri memnuniyetini sağlamak ve bunu kalıcı hale getirmek için daima samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak. Temeli insana ve doğaya saygıya dayanan mimari ve teknolojiden maksimum fayda elde etmektir.